0.00 
Menu

Transport ja garantii

  1. Isikuandmed ja nende kasutamine

1.1. Kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Poe haldajale enda isikuandmete töötlemiseks.

1.2. Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud osutajale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Kliendile.

1.3. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel.

1.4. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Klient tellimuse kohta (perekonnanimi, eesnimi, tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, sünniaasta, sugu, tarnimisviis, kasutatud makseviis, E-poe Kasutuslepinguga nõustumine müügipakkumiste saatmisega elektronposti aadressil, vabatekstina sisestatud märkused).

1.5. Isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Kliendile, võib edastada kulleriteenust osutavaile ettevõttele.

1.6. Poe haldaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

1.7. Poe haldaja jätab endale õiguse edastada kasutajat puudutavaid andmeid juhul, kui need edastatakse isikule, kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning omab selleks seaduslikku õigust või kui see toimub Kliendi muu isiku elu tervise või vabaduse kaitseks.

1.8. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või kõrvaldada andmed registrist.

1.9. Kasutaja annab Poe haldajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.

1.10. Kasutaja annab Poe haldajale nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil juhul, kui on märkinud ära vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.

  1. Kauba tellimine

2.1 Kui olete toote välja valinud, siis tellimiseks vajutage linki „ lisa korvi.“ Kui olete kõik omale meelepärased kaubad sisestanud ostukorvi, siis vajutage lehekülje paremal ülemises ääres asuvat nuppu „ Ostukorv „. Siin on näha kogu ostukorvi sisu ja tooted, mis olete sisestanud. Kui olete kogemata sisestanud vale toote või koguse, siis saab selle parandada või kustutada.

2.2 Ostukorvis asub ka kupongi sisestamise lahter. Kui teil on sooduskupong siis sisestage see Kupong lahtrisse ja soodustus rakendub tellimusele.

2.3 Tellimuse vormistamiseks palun sisestage oma täpsed andmed , mis on vajalikud paki kohaletoimetamiseks. Kindlasti ees ja perekonnanimi, ning mobiiltelefoni number, mis on vajalikud paki kohaletoimetamiseks. Kui soovite saata pakki kellegile teisele, siis sisestage ka palun saaja andmed.

2.4 Valige transpordiviis.Valida saab: Smartposti ja Omniva pakiautomaatide vahel

2.5  Kui olete oma valiku teinud, peate lugema ning nõustuma tingimustega (lisades kastikesse linnukese). Vajutage nuppu „Esita tellimus“. Seejärel suunatkse teid Maksekeskusesse, kus valite enda jaoks sobiva panga ning sooritate makse. Pärast makse sooritamist vajutage nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”, sest siis saadetakse Teile arve e-mailile. Kui Te seda nuppu ei vajuta, olete siiski tellimuse eest tasunud, kuid Te ei saa kinnitust e-mailile. Tellimusega sellegipoolest tegeletakse.

2.5 Eesti-sisesed tellimused üle 50.00 € toimetame kohale tasuta.

2.6 Klient kohustub esitama tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Poe haldaja ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

 

 3 Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

3.1. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval ning vajadusel ostjaga võetakse hiljemalt järgmisel tööpäeval ühendust.

3.2. Toodete garanteeritud tarneaeg on 7 tööpäeva, kui toote juurde ei ole kirjutatud teisiti. Juhul, kui me ei suuda mõnda toodet 7 tööpäevaga tarnida, informeerime Teid sellest koheselt. Vajadusel on Teil siis võimalus tellimus tühistada ja me kanname Teile raha tagasi.

*Tavaliselt tarneaeg ei üllata 2 tööpäeva.

3.3. Kaup tuuakse tellimuses sisestatud tarneaadressile kokkulepitud ajal vastavalt kauba saadavusele. Kaup antakse üle vaid ostjale. Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid kokkuleppel ostjaga.

 

X