0.00 
Menu

Vahupintslite valik

Pure badgeri puhul on tegemist põhikvaliteediga naturaalsete karvatüüpide seas. Materjal on äratuntav selle suhteliselt tumeda värvuse poolest. Üksikud karvad on mõnevõrra paksemad, kuid ikkagi pehmed ja palju paindlikumad kui tavalised harjased. Seda toodet soovitatakse neile, kes soovivad veidi tugevama masseeriva efektiga mägrakarvadest vahupintslit.

Fine badger on pehmem kui pure badger, kuid mõnevõrra tugevam kui silvertip badger karvad. Karvad on värvuselt helehallid ja neil on kvaliteetse mägrakarva tüüpiline tumedam triip või riba.
Naturaalne karvamaterjal on väga sobilik märgraseerijatele, kes väärtustavad mägrakarvade pehmust ja tahavad tunda masseerivat toimet. Vajadusel trimmitakse kergelt pintslipea ülemist osa, et saavutada kõikidel toodetel nende täiuslik ja tavapärane kuju.

Asjatundjate seas peetakse silvertip badgerit (kõige kõrgem mägrakarvade klass) pièce de résistance’ks: nende täiesti käsitööna valmistatud vahupintslite jaoks kasutatakse ainult parimaid, hoolikalt valitud mägrakarvu. Väärtuslik naturaalne materjal on eriliselt pehme ja painduv.
Kvaliteetsetel ja koonusjatel karvadel on omadus hoida endas suurt hulka vett ja tekitada tihe, kreemjas vaht. Teine kvaliteedimärk on ühtlane must riba, mis jookseb horisontaalselt läbi valdavalt hõbedaselt kumavate karvade.
See esmaklassiline toode on valmistatud klassikaliste vahenditega kunstkäsitöö meetodil mida valdavad ainult üksikud spetsialistid kogu maailmas. Poolringjas pintslikuju on valmistatud käsitsi pintsli köitmisel. Seetõttu ei vaja peened otsad eraldi kärpimist ja säilib karvade naturaalne pehmus.

X